autobus 169 | inne linie z przystanku: 168, 169, 171, | |||||||
przystanek Urząd Marszałkowski | Kierunek: Os. Kopernika | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 15 28 48 05 20 35 50 06 21 37 52 07 22 37 52 06 21 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 06 21 37 52 07 22 37 52 07 22 37 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 07 21 35 50 05 20 35 50 05 20 43 01 21 28R 41 01 21 41 01 19 39R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 23 39 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 03 23 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 42 02 22 42 02 22 42 01 08R 21 41 01 21 41 01 19 39R | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 03 23 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 42 02 22 42 02 22 42 01 08R 21 41 01 21 41 01 08R 19 39R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego Os. Zygmunta Starego Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Wojciechowskiego Kurpińskiego Kurpińskiego Stoińskiego Kupały Os. Łokietka Naramowice Os. Wichrowe Wzgórze Os. Kosmonautów Rondo Solidarności Os. Pod Lipami Os. Przyjaźni Ozimina Słowiańska Urbanowska n/ż Przepadek n/ż Urząd Marszałkowski 2 - Libelta 4 - Zamek 5 - Rondo Kaponiera 7 - Bałtyk 9 - Szylinga 10 - Polna Szpital 12 - Bukowska 14 - Opalenicka 15 - Szamotulska 17 - Marcelińska 18 - Grochowska 20 - Promienista 21 - Tęczowa 23 - Ściegiennego 24 - Trębacka 25 - Os. Kopernika | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji