autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, 174, 185, 188, 191, 198, 348, | |||||||
przystanek Szymanowskiego | Kierunek: Os. Kopernika | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 02 19 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 14 33 53 00R 13 33 53 13 33 53 13R | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 57 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 34 54 13 33 53 13 33 53 13 33 40R 53 13 33 53 13 33 53 13R | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 34 54 13 33 53 13 33 53 13 33 40R 53 13 33 53 13 33 40R 53 13R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego 1 - Os. Zygmunta Starego 3 - Wieża RTV 4 - Os. Jagiełły 5 - Os. Chrobrego 6 - Wojciechowskiego 7 - Kurpińskiego 7 - Kurpińskiego 9 - Stoińskiego 10 - Kupały 11 - Os. Łokietka 12 - Naramowice 15 - Os. Wichrowe Wzgórze 16 - Os. Kosmonautów 17 - Rondo Solidarności 19 - Os. Pod Lipami 20 - Os. Przyjaźni 21 - Ozimina 23 - Słowiańska 24 - Urbanowska n/ż 25 - Przepadek n/ż 26 - Urząd Marszałkowski 28 - Libelta 30 - Zamek 31 - Rondo Kaponiera 33 - Bałtyk 35 - Szylinga 36 - Polna Szpital 38 - Bukowska 40 - Opalenicka 41 - Szamotulska 43 - Marcelińska 44 - Grochowska 46 - Promienista 47 - Tęczowa 49 - Ściegiennego 50 - Trębacka 51 - Os. Kopernika | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji