autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, 185, | |||||||
przystanek Kurpińskiego | Kierunek: Os. Kopernika | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 56 09 26 43 58 13 28 43 58 14 29 44 59 14 29 44 59 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 13 28 43 58 13 28 43 58 22 40 00 07R 20 40 00 20 40 00 20R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 20 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 43 03 21 41 01 21 41 01 21 40 47R 00 20 40 00 20 40 00 20R | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 43 03 21 41 01 21 41 01 21 40 47R 00 20 40 00 20 40 47R 00 20R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego Os. Zygmunta Starego Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Wojciechowskiego Kurpińskiego Kurpińskiego 2 - Stoińskiego 3 - Kupały 4 - Os. Łokietka 5 - Naramowice 8 - Os. Wichrowe Wzgórze 9 - Os. Kosmonautów 10 - Rondo Solidarności 12 - Os. Pod Lipami 13 - Os. Przyjaźni 14 - Ozimina 16 - Słowiańska 17 - Urbanowska n/ż 18 - Przepadek n/ż 19 - Urząd Marszałkowski 21 - Libelta 23 - Zamek 24 - Rondo Kaponiera 26 - Bałtyk 28 - Szylinga 29 - Polna Szpital 31 - Bukowska 33 - Opalenicka 34 - Szamotulska 36 - Marcelińska 37 - Grochowska 39 - Promienista 40 - Tęczowa 42 - Ściegiennego 43 - Trębacka 44 - Os. Kopernika | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Autobusy w aglomeracji