autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 169, 171, 215, | |||||||
przystanek Urząd Marszałkowski n/ż | Kierunek: Poznań Główny | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10 25 44 59 13 23 37 52 08 24 39 54 09 24 39 54 08 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 08 24 39 54 09 24 41 56 11 24 41 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 11 24 39 54 09 23 43 03 23 39 59 19 39 59 19 39 59 27 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 25 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 23 43 03 23 43 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 43 02 20 40 00 20 40 00 20 39 59 19 39 59 19 39 59 27 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 20 40 00 20 40 00 20 40 00 23 43 03 23 43 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 43 02 20 40 00 20 40 00 20 39 59 19 39 59 19 39 59 27 | Strzeszyn PKM Morszyńska n/ż Kosowska Białczańska n/ż Rzepeckiej n/ż Tułodzieckiej n/ż Strzeszyńska Lisner n/ż Instytut Genetyki n/ż Strzeszyńska n/ż Lutycka Szpital n/ż Trójpole n/ż Os. Powstańców W-wy Aleje Solidarności Wyłom n/ż Księcia Mieszka I n/ż Słowiańska n/ż Urbanowska n/ż Przepadek n/ż Urząd Marszałkowski n/ż 2 - Libelta n/ż 4 - Zamek n/ż 8 - Rondo Kaponiera 9 - Poznań Główny | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy