autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 185, | |||||||
przystanek Wojciechowskiego | Kierunek: Os. Kopernika | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 55 08 25 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 21 39 59 06R 19 39 59 19 39 59 19R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 03 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 41 01 19 39 59 19 39 59 19 39 46R 59 19 39 59 19 39 59 19R | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 41 01 19 39 59 19 39 59 19 39 46R 59 19 39 59 19 39 46R 59 19R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego Os. Zygmunta Starego Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Wojciechowskiego 1 - Kurpińskiego 1 - Kurpińskiego 3 - Stoińskiego 4 - Kupały 5 - Os. Łokietka 6 - Naramowice 9 - Os. Wichrowe Wzgórze 10 - Os. Kosmonautów 11 - Rondo Solidarności 13 - Os. Pod Lipami 14 - Os. Przyjaźni 15 - Ozimina 17 - Słowiańska 18 - Urbanowska n/ż 19 - Przepadek n/ż 20 - Urząd Marszałkowski 22 - Libelta 24 - Zamek 25 - Rondo Kaponiera 27 - Bałtyk 29 - Szylinga 30 - Polna Szpital 32 - Bukowska 34 - Opalenicka 35 - Szamotulska 37 - Marcelińska 38 - Grochowska 40 - Promienista 41 - Tęczowa 43 - Ściegiennego 44 - Trębacka 45 - Os. Kopernika | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Autobusy w aglomeracji