autobus 169 | inne linie z przystanku: 159, 163, 169, 177, | |||||||
przystanek Polna Szpital | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 42 02 22 39 56 11 26 41 56 12 27 42 57 12 27 42 57 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 11 26 41 56 11 26 41 56 04W 19 38 57 05W 17 37 57 17 37 05W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 36 56 16 36 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 05W | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 36 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 05W | Os. Kopernika Trębacka Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital 1 - Szylinga 3 - Rondo Kaponiera 5 - Rondo Kaponiera 7 - Zamek 8 - Urząd Wojewódzki 10 - Urząd Marszałkowski 13 - Armii Poznań n/ż 15 - Słowiańska 16 - Ozimina 17 - Os. Przyjaźni 19 - Os. Pod Lipami 20 - Rondo Solidarności 21 - Os. Kosmonautów 22 - Os. Wichrowe Wzgórze 25 - Naramowice 26 - Os. Łokietka 27 - Kupały 28 - Łużycka n/ż 29 - Stoińskiego 30 - Kurpińskiego 31 - Wojciechowskiego 32 - Os. Chrobrego 33 - Os. Jagiełły 34 - Wieża RTV 35 - Os. Zygmunta Starego 36 - Szymanowskiego 37 - Szeligowskiego n/ż 38 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji