autobus 169 | inne linie z przystanku: 145, 169, | |||||||
przystanek Szamotulska | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 39 59 19 35 52 07 22 37 52 08 23 38 53 08 23 38 53 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 07 22 37 52 07 22 37 52 00W 15 35 54 02W 14 34 54 14 34 06W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 33 53 13 33 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 02W | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 02W | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska 1 - Opalenicka 3 - Polna Szpital n/ż 4 - Szylinga n/ż 6 - Rondo Kaponiera 8 - Rondo Kaponiera 10 - Zamek n/ż 11 - Urząd Wojewódzki n/ż 13 - Urząd Marszałkowski n/ż 16 - Armii Poznań n/ż 18 - Słowiańska n/ż 19 - Ozimina n/ż 20 - Os. Przyjaźni n/ż 22 - Os. Pod Lipami n/ż 23 - Rondo Solidarności n/ż 24 - Os. Kosmonautów n/ż 25 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 28 - Naramowice n/ż 29 - Os. Łokietka n/ż 30 - Kupały n/ż 31 - Łużycka n/ż 32 - Stoińskiego 33 - Kurpińskiego 34 - Wojciechowskiego 35 - Os. Chrobrego n/ż 36 - Os. Jagiełły n/ż 37 - Wieża RTV n/ż 38 - Os. Zygmunta Starego n/ż 39 - Szymanowskiego n/ż 40 - Szeligowskiego n/ż 41 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy