autobus 169 | inne linie z przystanku: 2, 3, 13, 15, 15, 163, 169, 201, 202, | |||||||
przystanek Rondo Kaponiera | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 47 07 27 45 02 17 32 47 02 19 34 49 04 19 34 49 04 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 04 17 32 47 02 17 32 47 02 10W 25 43 02 10W 22 42 02 22 42 14W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 41 01 21 41 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 10W | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 03 23 43 03 23 43 03 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 10W | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera 2 - Zamek n/ż 3 - Urząd Wojewódzki n/ż 5 - Urząd Marszałkowski n/ż 8 - Armii Poznań n/ż 10 - Słowiańska n/ż 11 - Ozimina n/ż 12 - Os. Przyjaźni n/ż 14 - Os. Pod Lipami n/ż 15 - Rondo Solidarności n/ż 16 - Os. Kosmonautów n/ż 17 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 20 - Naramowice n/ż 21 - Os. Łokietka n/ż 22 - Kupały n/ż 23 - Łużycka n/ż 24 - Stoińskiego 25 - Kurpińskiego 26 - Wojciechowskiego 27 - Os. Chrobrego n/ż 28 - Os. Jagiełły n/ż 29 - Wieża RTV n/ż 30 - Os. Zygmunta Starego n/ż 31 - Szymanowskiego n/ż 32 - Szeligowskiego n/ż 33 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy