autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, 185, | |||||||
przystanek Stoińskiego | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 40 54 11 31 56 15 32 47 02 18 33 50 05 20 35 50 05 19 34 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 18 33 50 05 20 35 50 05 20 36 52 08 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 08 21 34 47 02 17 32 47 02 17 32 52 09 28 48 08 28 48 08 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 47 05 25 47 08 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 12 34 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 13 31 49 09 29 49 09 29 48 08 28 48 08 28 48 08 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 08 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 12 34 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 13 31 49 09 29 49 09 29 48 08 28 48 08 28 48 08 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż Os. Przyjaźni n/ż Os. Pod Lipami n/ż Rondo Solidarności n/ż Os. Kosmonautów n/ż Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż Kupały n/ż Łużycka n/ż Stoińskiego 1 - Kurpińskiego 2 - Wojciechowskiego 3 - Os. Chrobrego n/ż 4 - Os. Jagiełły n/ż 5 - Wieża RTV n/ż 6 - Os. Zygmunta Starego n/ż 7 - Szymanowskiego n/ż 8 - Szeligowskiego n/ż 9 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy