autobus 169 | inne linie z przystanku: 148, 159, 163, 169, 177, 212, 219, 222, 258, | |||||||
przystanek Rondo Kaponiera | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 45 05 25 43 00 15 30 45 00 17 32 47 02 17 32 47 02 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 02 15 30 45 00 15 30 45 00 08W 23 41 00 08W 20 40 00 20 40 12W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 39 59 19 39 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 08W | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 21 41 01 21 41 01 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 08W | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera 2 - Rondo Kaponiera 4 - Zamek n/ż 5 - Urząd Wojewódzki n/ż 7 - Urząd Marszałkowski n/ż 10 - Armii Poznań n/ż 12 - Słowiańska n/ż 13 - Ozimina n/ż 14 - Os. Przyjaźni n/ż 16 - Os. Pod Lipami n/ż 17 - Rondo Solidarności n/ż 18 - Os. Kosmonautów n/ż 19 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 22 - Naramowice n/ż 23 - Os. Łokietka n/ż 24 - Kupały n/ż 25 - Łużycka n/ż 26 - Stoińskiego 27 - Kurpińskiego 28 - Wojciechowskiego 29 - Os. Chrobrego n/ż 30 - Os. Jagiełły n/ż 31 - Wieża RTV n/ż 32 - Os. Zygmunta Starego n/ż 33 - Szymanowskiego n/ż 34 - Szeligowskiego n/ż 35 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy