Kolejna wygrana Lecha na wyjeździe (foto)

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:2, 1.04.2013  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Krzysztof Matusiak

Kolejorz zasłużenie wygrał wyjazdowy mecz  z Pogonią Szczecin. Choć gospodarzom nie można było odmówić woli walki, to po kilkunastu minutach względnie wyrównanego spotkania to Lech zaczął dominować i kontrolować to, co działo się na boisku.

Graliśmy tak jak chcieliśmy, groźnie kontrowaliśmy, choć w pierwszej połowie brakowało nam spokoju przy ostatnim podaniu – przyznał po meczu Mariusz Rumak – w przerwie rozmawiałem z Gergo, by zagrał do zawodnika, a nie w strefę i tak uczynił, a Aleks potwierdził, że jest w dobrej formie, cieszy utrzymanie dobrej passy na wyjeździe na trudnym terenie w Szczecinie.

Po tym spotkaniu pozycja Kolejorza na tabeli T-Mobile Ekstraklasy się nie zmieniła. Nadal zajmuje pozycję wicelidera, ale już z 39 punktami. Na czele nadal jest Legia z dorobkiem 43 punktów.