autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 171, 178, 182, 185, 218, | |||||||
przystanek Os. Kosmonautów n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 32 46 03 23 46 05 22 37 52 07 22 39 54 09 24 39 54 09 24 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 39 54 09 24 39 54 09 24 39 55 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 24 37 52 07 22 37 52 07 22 44 01 20 40 00 20 40 00 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 39 57 17 38 59 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 23 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 22 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 21 41 01 21 41 01 23 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 22 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż Os. Przyjaźni n/ż Os. Pod Lipami n/ż Rondo Solidarności n/ż Os. Kosmonautów n/ż 1 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 4 - Naramowice n/ż 5 - Os. Łokietka n/ż 6 - Kupały n/ż 7 - Łużycka n/ż 8 - Stoińskiego 9 - Kurpińskiego 10 - Wojciechowskiego 11 - Os. Chrobrego n/ż 12 - Os. Jagiełły n/ż 13 - Wieża RTV n/ż 14 - Os. Zygmunta Starego n/ż 15 - Szymanowskiego n/ż 16 - Szeligowskiego n/ż 17 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy