autobus 193 | inne linie z przystanku: 145, 164, 169, 179, 191, 193, 212, 223, | |||||||
przystanek Os. Kopernika n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 13 28 48 08 28 48 08 28 48 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 48S 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż 1 - Jawornicka 3 - Rondo Skubiszewskiego n/ż 4 - Węgorka n/ż 6 - Stadion Miejski n/ż 7 - Marszałkowska n/ż 8 - Rycerska n/ż 9 - Ognik n/ż 12 - Kolorowa n/ż 13 - Swoboda 15 - Szpitalna 18 - Ogrody 19 - Żeromskiego n/ż 20 - Żeromskiego 21 - Niestachowska n/ż 23 - Wojska Polskiego n/ż 25 - Os. Winiary n/ż 28 - Trójpole n/ż 29 - Piątkowska 30 - Włościańska n/ż 31 - Suszki n/ż 33 - Os. Chrobrego n/ż 34 - Os. Jagiełły n/ż 35 - Wieża RTV n/ż 36 - Os. Marysieńki n/ż 37 - Wiedeńska n/ż 38 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 39 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 40 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy