autobus 193 | inne linie z przystanku: 178, 190, 193, | |||||||
przystanek Piątkowska | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 47 13 28 44 03 18 33 48 03 19 36 51 06 21 36 51 05 20 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 19 36 51 06 21 36 52 07 22 37 54 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 09 22 34 49 04 19 34 49 04 19 34 46 59 18 38 58 18 38 58 17 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 54 16S 37 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 20 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 02 21 39 59 19 39 59 19 39 58 18 38 58 18 38 58 17 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 37# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 20# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 02# 21# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 17# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Kolorowa Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego Żeromskiego Niestachowska n/ż Wojska Polskiego n/ż Os. Winiary n/ż Trójpole n/ż Piątkowska 1 - Włościańska n/ż 2 - Suszki n/ż 4 - Os. Chrobrego n/ż 5 - Os. Jagiełły n/ż 6 - Wieża RTV n/ż 7 - Os. Marysieńki n/ż 8 - Wiedeńska n/ż 9 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 10 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 11 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy