autobus 193 | inne linie z przystanku: 182, 191, 193, 729, | |||||||
przystanek Szpitalna | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 34 00 15 30 49 04 19 34 49 04 21 36 51 06 21 36 51 06 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 21 36 51 06 21 37 52 07 22 37 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 08 20 35 50 05 20 35 50 05 20 32 45 04 24 44 04 24 44 04 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 41 03S 23 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 47 07 25 45 05 25 45 05 25 44 04 24 44 04 24 44 04 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 23# 45# 05# 25# 45# 05# 25# 45# 05# 25# 45# 05# 25# 45# 05# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 47# 07# 25# 45# 05# 25# 45# 05# 25# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Kolorowa n/ż Swoboda Szpitalna 3 - Ogrody 4 - Żeromskiego n/ż 5 - Żeromskiego 6 - Niestachowska n/ż 8 - Wojska Polskiego n/ż 10 - Os. Winiary n/ż 13 - Trójpole n/ż 14 - Piątkowska 15 - Włościańska n/ż 16 - Suszki n/ż 18 - Os. Chrobrego n/ż 19 - Os. Jagiełły n/ż 20 - Wieża RTV n/ż 21 - Os. Marysieńki n/ż 22 - Wiedeńska n/ż 23 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 24 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 25 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy