autobus 193 | inne linie z przystanku: 2, 8, 18, 97, 102, 182, 191, 193, 219, 258, 835, 836, 837, | |||||||
przystanek Żeromskiego n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 38 04 19 34 53 08 23 38 53 08 25 40 55 10 25 40 55 10 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 25 40 55 10 25 41 56 11 26 41 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 12 24 39 54 09 24 39 54 09 24 36 49 08 28 48 08 28 48 08 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 45 07S 27 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 51 11 29 49 09 29 49 09 29 48 08 28 48 08 28 48 08 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 27 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 51 11 29 49 09 29 49 09 29 48 08 28 48 08 28 48 08 | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Kolorowa n/ż Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego n/ż 1 - Żeromskiego 2 - Niestachowska n/ż 4 - Wojska Polskiego n/ż 6 - Os. Winiary n/ż 9 - Trójpole n/ż 10 - Piątkowska 11 - Włościańska n/ż 12 - Suszki n/ż 14 - Os. Chrobrego n/ż 15 - Os. Jagiełły n/ż 16 - Wieża RTV n/ż 17 - Os. Marysieńki n/ż 18 - Wiedeńska n/ż 19 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 20 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 21 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy