autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 185, 190, 193, 215, | |||||||
przystanek Wieża RTV n/ż | Kierunek: Os. Kopernika n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 52 05 22 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 17 36 56 03R 16 36 56 16 36 56 16R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 00 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 37 57 16 36 56 16 36 56 16 36 43R 56 16 36 56 16 36 56 16R | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 37 57 16 36 56 16 36 56 16 36 43R 56 16 36 56 16 36 43R 56 16R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego n/ż Os. Zygmunta Starego n/ż Wieża RTV n/ż 1 - Os. Jagiełły n/ż 2 - Os. Chrobrego n/ż 3 - Wojciechowskiego 4 - Kurpińskiego 4 - Kurpińskiego 6 - Stoińskiego n/ż 7 - Kupały n/ż 8 - Os. Łokietka n/ż 9 - Naramowice n/ż 12 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 13 - Os. Kosmonautów n/ż 14 - Rondo Solidarności n/ż 16 - Os. Pod Lipami n/ż 17 - Os. Przyjaźni n/ż 18 - Ozimina n/ż 20 - Słowiańska n/ż 21 - Urbanowska n/ż 22 - Przepadek n/ż 23 - Urząd Marszałkowski n/ż 25 - Libelta n/ż 27 - Zamek n/ż 28 - Rondo Kaponiera 30 - Bałtyk n/ż 32 - Szylinga n/ż 33 - Polna Szpital n/ż 35 - Bukowska 37 - Opalenicka 38 - Szamotulska 40 - Marcelińska 41 - Grochowska 43 - Promienista 44 - Tęczowa 46 - Ściegiennego n/ż 47 - Trębacka n/ż 48 - Os. Kopernika n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy