autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, 174, 185, 191, 198, 218, 253, 348, 901, 902, 904, 905, | |||||||
przystanek Szymanowskiego n/ż | Kierunek: Os. Kopernika n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49A 02A 19A 35A 50A 05 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35A 50A 05A 20A 35 50A 14A 33 53A 00R 13A 33A 53A 13 33 53 13R | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 57 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 34 54 13 33 53 13 33 53 13 33 40R 53 13 33 53 13 33 53 13R | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 34 54 13 33 53 13 33 53 13 33 40R 53 13 33 53 13 33 40R 53 13R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego n/ż 1 - Os. Zygmunta Starego n/ż 3 - Wieża RTV n/ż 4 - Os. Jagiełły n/ż 5 - Os. Chrobrego n/ż 6 - Wojciechowskiego 7 - Kurpińskiego 7 - Kurpińskiego 9 - Stoińskiego n/ż 10 - Kupały n/ż 11 - Os. Łokietka n/ż 12 - Naramowice n/ż 15 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 16 - Os. Kosmonautów n/ż 17 - Rondo Solidarności n/ż 19 - Os. Pod Lipami n/ż 20 - Os. Przyjaźni n/ż 21 - Ozimina n/ż 23 - Słowiańska n/ż 24 - Urbanowska n/ż 25 - Przepadek n/ż 26 - Urząd Marszałkowski n/ż 28 - Libelta n/ż 30 - Zamek n/ż 31 - Rondo Kaponiera 33 - Bałtyk n/ż 35 - Szylinga n/ż 36 - Polna Szpital n/ż 38 - Bukowska 40 - Opalenicka 41 - Szamotulska 43 - Marcelińska 44 - Grochowska 46 - Promienista 47 - Tęczowa 49 - Ściegiennego n/ż 50 - Trębacka n/ż 51 - Os. Kopernika n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy