autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 171, 178, 182, 185, 218, | |||||||
przystanek Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | Kierunek: Os. Kopernika n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04A 17A 35A 52A 07A 22 37A 52A 07A 23A 38A 53A 08A 23A 38A 53A 08A 22A 37A 52A 07A 22A 37A 52A 07A 22A 37 52A 07A 23A 38A 53A 08A 23A 38A 53A 08A 23A 39A 54A 09A 24A 39A 54A 09A 24A 39A 54A 09A 24A 39A 54A 08A 22A 37A 52A 07A 22A 37A 52 07A 31A 49 09A 16R 29A 49A 09A 29 49 08 28R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 12 28 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 52 12 30 50 10 30 50 10 30 49 56R 09 29 49 09 29 49 08 28R | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10 30 50 10 30 50 10 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 52 12 30 50 10 30 50 10 30 49 56R 09 29 49 09 29 49 56R 08 28R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego n/ż Os. Zygmunta Starego n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Wojciechowskiego Kurpińskiego Kurpińskiego Stoińskiego n/ż Kupały n/ż Os. Łokietka n/ż Naramowice n/ż Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 1 - Os. Kosmonautów n/ż 2 - Rondo Solidarności n/ż 4 - Os. Pod Lipami n/ż 5 - Os. Przyjaźni n/ż 6 - Ozimina n/ż 8 - Słowiańska n/ż 9 - Urbanowska n/ż 10 - Przepadek n/ż 11 - Urząd Marszałkowski n/ż 13 - Libelta n/ż 15 - Zamek n/ż 16 - Rondo Kaponiera 18 - Bałtyk n/ż 20 - Szylinga n/ż 21 - Polna Szpital n/ż 23 - Bukowska 25 - Opalenicka 26 - Szamotulska 28 - Marcelińska 29 - Grochowska 31 - Promienista 32 - Tęczowa 34 - Ściegiennego n/ż 35 - Trębacka n/ż 36 - Os. Kopernika n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy