autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, 218, | |||||||
przystanek Kupały n/ż | Kierunek: Os. Kopernika n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 12 29 46 01 16 31 46 01 17 32 47 02 17 32 47 02 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 16 31 46 01 16 31 46 01 25 43 03 10R 23 43 03 23 43 03 23R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 23 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 46 06 24 44 04 24 44 04 24 43 50R 03 23 43 03 23 43 03 23R | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 46 06 24 44 04 24 44 04 24 43 50R 03 23 43 03 23 43 50R 03 23R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego n/ż Os. Zygmunta Starego n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Wojciechowskiego Kurpińskiego Kurpińskiego Stoińskiego n/ż Kupały n/ż 1 - Os. Łokietka n/ż 2 - Naramowice n/ż 5 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 6 - Os. Kosmonautów n/ż 7 - Rondo Solidarności n/ż 9 - Os. Pod Lipami n/ż 10 - Os. Przyjaźni n/ż 11 - Ozimina n/ż 13 - Słowiańska n/ż 14 - Urbanowska n/ż 15 - Przepadek n/ż 16 - Urząd Marszałkowski n/ż 18 - Libelta n/ż 20 - Zamek n/ż 21 - Rondo Kaponiera 23 - Bałtyk n/ż 25 - Szylinga n/ż 26 - Polna Szpital n/ż 28 - Bukowska 30 - Opalenicka 31 - Szamotulska 33 - Marcelińska 34 - Grochowska 36 - Promienista 37 - Tęczowa 39 - Ściegiennego n/ż 40 - Trębacka n/ż 41 - Os. Kopernika n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy