autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, 185, | |||||||
przystanek Kurpińskiego | Kierunek: Os. Kopernika n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 56A 09A 26A 43A 58A 13 28A 43A 58A 14A 29A 44A 59A 14A 29A 44A 59A 13A 28A 43A 58A 13A 28A 43A 58A 13A 28 43A 58A 14A 29A 44A 59A 14A 29A 44A 59A 14A 29A 44A 59A 14A 29A 44A 59A 14A 29A 44A 59A 14A 29A 44A 59A 13A 28A 43A 58A 13A 28A 43 58A 22A 40 00A 07R 20A 40A 00A 20 40 00 20R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 20 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 43 03 21 41 01 21 41 01 21 40 47R 00 20 40 00 20 40 00 20R | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 21 41 01 21 41 01 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 43 03 21 41 01 21 41 01 21 40 47R 00 20 40 00 20 40 47R 00 20R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego n/ż Os. Zygmunta Starego n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Wojciechowskiego Kurpińskiego Kurpińskiego 2 - Stoińskiego n/ż 3 - Kupały n/ż 4 - Os. Łokietka n/ż 5 - Naramowice n/ż 8 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 9 - Os. Kosmonautów n/ż 10 - Rondo Solidarności n/ż 12 - Os. Pod Lipami n/ż 13 - Os. Przyjaźni n/ż 14 - Ozimina n/ż 16 - Słowiańska n/ż 17 - Urbanowska n/ż 18 - Przepadek n/ż 19 - Urząd Marszałkowski n/ż 21 - Libelta n/ż 23 - Zamek n/ż 24 - Rondo Kaponiera 26 - Bałtyk n/ż 28 - Szylinga n/ż 29 - Polna Szpital n/ż 31 - Bukowska 33 - Opalenicka 34 - Szamotulska 36 - Marcelińska 37 - Grochowska 39 - Promienista 40 - Tęczowa 42 - Ściegiennego n/ż 43 - Trębacka n/ż 44 - Os. Kopernika n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy