autobus 907 | inne linie z przystanku: 832, 904, 905, 907, | |||||||
przystanek Złotniki/Łagiewnicka n/ż | Kierunek: Chludowo/Szkoła | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 46 41 07 52 26 01 26 51 06 31 07 22 47 22 33 18 43 28 53 41 41 26 43 13 58 13 38 | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Mateckiego Łęgowskiego n/ż Suchy Las/Wiadukt n/ż Suchy Las/Kościół Suchy Las/Szkoła Suchy Las/Konwaliowa Jelonek/Nektarowa n/ż Złotniki/Złotnicka n/ż Złotniki/Łagiewnicka n/ż 1 - Złotniki/Pawłowicka n/ż 1 - Złotkowo/Żytnia n/ż 3 - Złotkowo/Cedrowa n/ż 4 - Złotkowo/Wieś 5 - Złotkowo/Sobocka n/ż 8 - Golęczewo/Obornicka n/ż 9 - Golęczewo/PKM n/ż 10 - Golęczewo/Szkoła 11 - Golęczewo/Promienista n/ż 13 - Zielątkowo/Las n/ż 14 - Zielątkowo/Świerkowa n/ż 15 - Zielątkowo/OSP 16 - Zielątkowo/Pogodna n/ż 17 - Zielątkowo/Wspólna n/ż 18 - Chludowo/Nad Torem n/ż 19 - Chludowo/PKM n/ż 20 - Chludowo/Wargowska n/ż 21 - Chludowo/Tysiąclecia n/ż 22 - Chludowo/Szkoła | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy