POZnań

SempAir Optimi Show 2024 – zdjęcia

Sempair Optimi Show 2024 - Bölkow Bo 105  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Na terenach na terenie 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w poznańskich Krzesinach odbył się w weekend SempAir Optimi Show 2024. Przyniósł on miłośnikom lotnictwa niezapomniane wrażenia, zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. W pokazach dynamicznych uczestniczyły znakomite zespoły akrobacyjne i niesamowici piloci, którzy zachwycali publiczność swoimi umiejętnościami.

Ze względu na warunki pogodowe nie udało się zrealizować wszystkich punktów programu. W pokazach dynamicznych zaprezentowali się: Łukasz „Luke” Czepiela, Artur Kielak, F-16 Tiger Demo Team Poland, ORLEN Grupa Akrobacyjna Żelazny, Aerobatic Team Orlik czy Bo105.pl.

Każdy z tych uczestników dostarczył widzom spektakularnych wrażeń, prezentując imponujące manewry i akrobacje.

Na wystawie statycznej można było zobaczyć:

  • Samoloty: MiG-29, Su-22, FA-50, F-16, M-346, M-28
  • Śmigłowce: Mi-2, Mi-8, Mi-14, Mi-24, W-3, W-3 SAR, AW-101, AW-149, SH-2G, S-70, SW-4
  • Ekspozycję pojazdów i sprzętu wojskowego

Ta część imprezy pozwoliła odwiedzającym z bliska przyjrzeć się imponującym maszynom, które na co dzień nie są dostępne dla publiczności.

Drugiego dnia imprezy, pogoda rozdawała karty, co wpłynęło na harmonogram i realizację niektórych pokazów. Mimo to, organizatorzy i uczestnicy stanęli na wysokości zadania, zapewniając gościom niezapomniane doświadczenia.

Sempair Optimi Show 2024 z pewnością zapisze się w pamięci jako wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło entuzjastów lotnictwa i dostarczyło wielu emocji.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz