autobus 886 | inne linie z przystanku: 886, | |||||||
przystanek Bytyń/Żeglarska n/ż | Kierunek: Pólko/ | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
7 12 14 16 | 14G S 31S 41P S 11S | Tarnowo Pdg/Centrum Tarnowo Pdg/Nowa Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż Rumianek/Nowa I n/ż Rumianek/Nowa II n/ż Rumianek/Szkolna n/ż Rumianek/Świetlica n/ż Gaj Wielki/Osiedlowa Gaj Wielki/ n/ż Młodasko/ Witkowice/ Witkowice/Gorgoszewo Skrzyżowanie n/ż Bytyń/ Bytyń/Szkolna Bytyń/Żeglarska n/ż 2 - Piersko/Rolna 4 - Pólko/ | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy