autobus 886 | inne linie z przystanku: 886, 886, | |||||||
przystanek Piersko/Rolna | Kierunek: Tarnowo Pdg/Centrum | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
7 12 14 16 | 30B S 46S 45S 26S | Pólko/ Pólko/Okrężna n/ż Piersko/Rolna 2 - Bytyń/Żeglarska n/ż 4 - Bytyń/Szkolna 5 - Bytyń/ 6 - Witkowice/Gorgoszewo Skrzyżowanie n/ż 7 - Młodasko/ 8 - Gaj Wielki/ n/ż 9 - Rumianek/Świetlica n/ż 10 - Rumianek/Szkolna n/ż 11 - Rumianek/Nowa I n/ż 12 - Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż 13 - Tarnowo Pdg/Nowa 14 - Tarnowo Pdg/Centrum | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy