autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 171, 215, | |||||||
przystanek Księcia Mieszka I n/ż | Kierunek: Strzeszyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 47 58 08 18 33 50 04 19 34 49 04 20 35 50 05 20 35 50 05 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 20 35 50 05 20 35 50 05 20 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 19 38 58 18 38 58 18 37 56 16 36 56 16 49 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 48 15 36 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 17 37 57 17 37 57 17 36 56 16 36 56 16 48 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 17 37 57 17 37 57 17 36 56 16 36 56 16 48 | Poznań Główny Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Księcia Mieszka I n/ż 1 - Wyłom n/ż 2 - Aleje Solidarności 4 - Trójpole n/ż 5 - Lutycka Szpital n/ż 6 - Strzeszyńska n/ż 7 - Instytut Genetyki n/ż 8 - Strzeszyńska Lisner n/ż 10 - Tułodzieckiej n/ż 11 - Rzepeckiej n/ż 12 - Białczańska n/ż 13 - Kosowska 14 - Morszyńska n/ż 15 - Strzeszyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy