autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 171, 215, | |||||||
przystanek Wyłom n/ż | Kierunek: Strzeszyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 33 48 59 09 19 34 51 05 20 35 50 05 21 36 51 06 21 36 51 06 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 21 36 51 06 21 36 51 06 21 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 20 39 59 19 39 59 19 38 57 17 37 57 17 50 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 16 37 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 18 38 58 18 38 58 18 37 57 17 37 57 17 49 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 18 38 58 18 38 58 18 37 57 17 37 57 17 49 | Poznań Główny Rondo Kaponiera Zamek Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Księcia Mieszka I n/ż Wyłom n/ż 1 - Aleje Solidarności 3 - Trójpole n/ż 4 - Lutycka Szpital n/ż 5 - Strzeszyńska n/ż 6 - Instytut Genetyki n/ż 7 - Strzeszyńska Lisner n/ż 9 - Tułodzieckiej n/ż 10 - Rzepeckiej n/ż 11 - Białczańska n/ż 12 - Kosowska 13 - Morszyńska n/ż 14 - Strzeszyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy