autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 169, 171, 215, | |||||||
przystanek Urząd Marszałkowski n/ż | Kierunek: Strzeszyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 26 41 52 02 12 27 44 58 13 28 43 58 14 29 44 59 14 29 44 59 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 59 13 32 52 12 32 52 12 31 50 10 30 50 10 43 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 42 09 30 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 11 31 51 11 31 51 11 30 50 10 30 50 10 42 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 11 31 51 11 31 51 11 30 50 10 30 50 10 42 | Poznań Główny Rondo Kaponiera Zamek Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż 3 - Armii Poznań n/ż 5 - Słowiańska n/ż 6 - Księcia Mieszka I n/ż 7 - Wyłom n/ż 8 - Aleje Solidarności 10 - Trójpole n/ż 11 - Lutycka Szpital n/ż 12 - Strzeszyńska n/ż 13 - Instytut Genetyki n/ż 14 - Strzeszyńska Lisner n/ż 16 - Tułodzieckiej n/ż 17 - Rzepeckiej n/ż 18 - Białczańska n/ż 19 - Kosowska 20 - Morszyńska n/ż 21 - Strzeszyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy