autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 216, | |||||||
przystanek Lutycka Szpital n/ż | Kierunek: Strzeszyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 52 03 13 23 39 56 10 25 40 55 10 26 41 56 11 26 41 56 11 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 26 41 56 11 26 41 56 11 26 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 12 25 44 04 24 44 04 24 42 01 21 41 01 21 54 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 53 20 41 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 22 42 02 22 42 02 22 41 01 21 41 01 21 53 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 22 42 02 22 42 02 22 41 01 21 41 01 21 53 | Poznań Główny Rondo Kaponiera Zamek Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Księcia Mieszka I n/ż Wyłom n/ż Aleje Solidarności Trójpole n/ż Lutycka Szpital n/ż 1 - Strzeszyńska n/ż 2 - Instytut Genetyki n/ż 3 - Strzeszyńska Lisner n/ż 5 - Tułodzieckiej n/ż 6 - Rzepeckiej n/ż 7 - Białczańska n/ż 8 - Kosowska 9 - Morszyńska n/ż 10 - Strzeszyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy