Polonia Poznań – LZS Otorowo (na żywo)

Oficjalna piłka Mistrzostw w Poznaniu  Foto: materiały prasowe

O godzinie 12:30 Poloniści powalczą o jedenastą wygraną w tej rundzie. Tym razem przeciwnikiem będzie LZS Otorowo. Zespół z Otorowa obecnie zajmuje 11 lokatę, w tej rundzie 3 razy wygrał oraz aż 7 razy przegrał.

Miejmy nadzieję, że Polonia podtrzyma wspaniałą passę i 3 punty zostaną na Harcerskiej.

Polonia Poznań

2 - 0

LZS Otorowo
LZS Otorowo

• Polonia inkasuje 3 punkty ale trener ewidentnie nie jest zadowolony z postawy drużyny.
  • 90' Koniec meczu Polonia wygrywa z Otorowem 4:0
  • 89' Tempo gry siadło oba zespoły już chyba czekają na końcowy gwizdek arbitra.
  • 88' Rzut rożny dla Polonii.
  • 87' Polonia w natarciu
  • 85' Polonia marnuje 100% sytuację.
  • 83' Z boiska schodzi Sławomir Stachowiak a na murawie melduję się Bartek Kusztelski
  • 78' Zmiana w drużynie z Otorowa.
  • 75' Polonia nadal stara się strzelić piątą bramkę.

• Z boiska schodzi Damian Rozewski jak zwykle solidny występ tego zawodnika.
  • 71' Do wejścia na boisko przygotowany słynny Szymon z Ukrainy .... Grzegorz Siemion.
  • 70' Polonia przejęła inicjatywę i siadła na rywali.
  • 68' Piękny strzał popularnego Zety minimalnie obok bramki.
  • 67' Z boiska zeszli Piotr Mandrysz oraz Łukasz Tuliszka szczególnie ten drugi dzisiaj rozczarował.
  • 66' na boisku pojawiły się młode wilki Poloni Tomasz Pieniak Radosław Matysiak
  • 65' Goolll 4:0 Mikołaj Ratajczak

• 61' Goooollll Dla Poloni strzelcem kapitan drużyny Przemysław Bartnicki.
  • 60' Trener Andrzej Ostanski woła rezerwowych chce wprowadzić trochę świeżej krwi.
  • 58' Polonia próbuje się utrzyma przy piłce.
  • 55' w grę Polonistów wdarło się dużo niedokładności.
  • 54' Dużo szarpanej gry.
  • 51' Otorowo przy piłce rzut wolny.
  • Zawodnicy Poloni w przerwie dostali ostrą reprymendd od trenera i zaangarzaowaniem ruszyli na przeciwnika
  • 46' Zaczynamy drugą połowę.

• Do przerwy Polonia prowadzi 2:0
  • 49' koniec pierwszej połowy.

• 47' Rzut wolny dla Polonii
  • 45' Sędzia doliczył 4 minuty
  • 42' Tempo gry siadło zespoły już chyba czekają na przerwę.
  • 40' Rzut wolny dla drużyny z Otorowa minimalnie nad poprzeczką.
  • 39' Pierwsza groźna akcja drużyny z Otorowa.

• 37' Rzut wolny dla Polonii.
  • 35' Polonia cały czas przy piłce..

• Piękna pogoda oraz wyniki Polonii Poznan mają swoje odzwierciedlenie w frekwencji kibiców na stadionie.
  • 30' Zmiana w bramce drużyny z Otorowa.
  • Kontuzja dość poważna złamany nos golkiper.
  • 27' Kontuzja bramkarza z Otorowa po wejściu Damiana Rozewskiego.

• 21' Pierwsze przebudzenie popularnego Rudego fantastyczne wejście w pole karne niestety obok bramki.
  • 19' Artur Janiszewski próba strzału z 20 metrów obok bramki
  • 17' Polonia próbuje przyspieszyć grę z pierwszej piłki niestety boisko nie pomaga.
  • 14' Polonia dąży do zdobycia trzeciej bramki....
  • Niestety niewykorzystany przez kapitana Polonii. Bramkarz z Otorowa popisał się piękna interwencja.
  • 11' Rajd Kazia lewą stroną biała i karny dla Poloni
  • 9' Polonia nie zwalnia tempa.
  • 5' Błąd drużyny z Otorowa Mikołaj Ratajczak i Polonia podwyższa na 2:0
  • 4' Sławomir Stachowia piękna indiwidualna akcja i 1:0
  • 3' Poloniści cały czas przy piłce prowadzą gre
  • Od pierwszych minut Polonia siadła na przeciwnika.
  • 1' Pierwszy gwizdek
  • zaczynamy .....
  • Drużyny już po rozgrzewce. Zaraz zaczynamy⚽️

• Witamy w tym pięknym słonecznym dniu wszystkich sympatyków Poloni Poznan już za 30 minut zaczniemy relacje live. Pogoda dopisuje mamy nadzieję że forma zawodnikom również dopisze i będziemy świadkami emocjonującejgo spotkania.... Polonia tylko 3 punkty

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe