Komediowe wariacje na kolację część 2

Autor: bigbiciq. Poznań, 19 Kwietnia 2017

“Komediowe wariacje na kolację”, to kolejny spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro, który odbędzie się w klubie Blue Note w środę 26 kwietnia o godzinie 20:00.

W składzie kilkoro członków grupy Zróbmy to: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś oraz Piotr „BigBeat” Rychter. Grupę zasiliły nowe twarze, petardy humoru sytuacyjnego: Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Oprawa muzyczna (fortepian): Marta Torebko.

Improwizacja kabaretowa, to współdziałanie aktorów z widownią w ramach zasad danej gry. Nietypowi bohaterowie i miejsca, w których się znajdują powodują, że każda gra jest unikatowa i nie do powtórzenia.

Zapraszamy na totalnie improwizowany spektakl, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie widzowie zamarzą. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To publiczność wybierze nam role, zdecyduje, gdzie odbędzie się akcja i przydzieli postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączy ich siecią relacji. Co wspólnie stworzymy: tajemniczy kryminał w Ciałofonie, dramat z romansem w tle w Alfabecie, a może tragikomedię w Emocjonalnej rodzinie? Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu – zapraszają twórcy.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia przed spektaklem lub na bilety24.pl.

Leniwe Impro

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe, lepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.