Kolejorz gra dzisiaj z Honką

Trening piłkarzy Honki  Foto: Lech Poznań / Przemysław Szyszka

Trening piłkarzy Honki Foto: Lech Poznań / Przemysław SzyszkaNa własnym boisku Lech zagra dzisiaj mecz rewanżowy II rundy eliminacyjnej Ligi Europy z Honką Espoo. W bardziej komfortowej sytuacji jest oczywiście Kolejorz, który pierwsze spotkanie wygrał 3:1.

Choć w sporcie wszystko może się zdarzyć, to po porażce na własnym boisku szanse Honki na awans do kolejnej rundy eliminacyjnej Ligi Europy są minimalne.

Pierwszy mecz w Finlandii nie był dla nas dobry i nasze szanse na awans dalej nie są zbyt wielkie – przyznaje Mika Lehkosuo, trener FC Honki – niemniej nadal jakieś są i zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zagrać w kolejnej rundzie.

Podczas dzisiejszego meczu nie zobaczymy na boisku Rafała Murawskiego, Barry Douglasa i Luisa Henriqueza. Na szczęście dla całego zespołu do dobrej formy wracają Szymon Pawłowski i Bartosz Ślusarski.

Klasyk futbolu powiedział, że dopóki piłka w grze, wszystko może się wydarzyć i musimy się mieć do końca na baczności – mówi Mariusz Rumak – naszym głównym celem jest jednak zwycięstwo przed własną publicznością i zagranie dobrego spotkania po nieudanych 45 minutach z Ruchem.

Mecz Lecha z Honką rozpocznie się na Stadionie Miejskim w czwartek (25.07) o godzinie 20:45. Zapraszamy na relację minuta po minucie na portalu lepszyPOZNAN.pl – przejdź do transmisji klikając tutaj.