DLA STUDENTA

Twoje pierwsze 4 kroki do kariery

euro  Foto: sxc

euro Foto: sxcJak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak podkreślić swoje zawodowe atuty i osiągnąć sukces już na początku kariery? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań powinni znaleźć uczestnicy darmowych warsztatów 4 KROKI DO KARIERY. Zapraszamy na nie zarówno tych, którzy wyruszą dopiero na poszukiwanie pracy, jak i tych, którzy pragną zmienić dotychczasową ścieżkę swojej kariery.

Warsztaty poprowadzą studenci V roku socjologii o specjalizacji zarządzanie zasobami ludzkimi Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, we współpracy z profesjonalnymi trenerami i doradcami zawodowymi – Hanną Mamzer, Bartoszem Janickim, Michałem Brywczyńskim i Karolem Ciszakiem.

Warsztaty skierowane są do studentów i absolwentów, którzy zamierzają wkrótce znaleźć wymarzoną pracę, oraz do tych, którzy chcieliby ją zmienić, ale nie bardzo wiedzą jak się za to zabrać.

Oto niektóre tematy piątkowego spotkania: Jak otworzyć drzwi do kariery… w 30 sekund, czyli cała prawda o CV i liście motywacyjnym.

Assessment Centre – brzmi obco? Zmienimy to. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej i sztuka autoprezentacji.

Sylwetka idealnego kandydata. Tak, to o Tobie!

Spotkanie zorganizowali studenci V roku socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, we współpracy z wykładowcami UAM i profesjonalnymi trenerami osobistymi.

Zapraszamy na spotkanie 4 KROKI DO KARIERY, które odbędzie się w Domu Studenckim Jowita w sali A (ul. Zwierzyniecka 7) w piątek 13 stycznia. Początek I Bloku o godzinie 10:00. Drugi Blok rozpocznie się o 14:00 i potrwa do 17:00.

Zgłoszenia i CV przesyłajcie na adres 4krokidokariery@gmail.com.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz