DLA STUDENTA

Daj się nabrać na wiosnę!

urzad miasta poznania  Foto: lepszyPOZNAN.pl

urzad miasta poznania Foto: lepszyPOZNAN.plRozpoczęła się właśnie rekrutacja studentów na wiosenne staże w Urzędzie miasta Poznania. Czeka na nich 86 miejsc w 28 wydziałach i biurach magistratu.

Na staże zgłosić się mogą studenci III,IV,V roku (I/II SUM), studiów dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych. Wnioski można przesyłać do czwartku 2 lutego. Następnie zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami, na podstawie których dokonany zostanie wybór stażystów. Edycja wiosenna trwać będzie od marca do końca maja.

Aby zgłosić się na staż wystarczy wypełnić wniosek, który znajdziecie tutaj. Stażyści zostaną wybrani po rozmowach kwalifikacyjnych.

Największe szanse mają oczywiście osoby, które studiują na kierunku odpowiadającym oczekiwaniom danego wydziału czy biura Urzędu Miasta Poznania.

Staże w Urzędzie miasta Poznania organizowane są już od 2003 roku, a ta najnowsza będzie trzydziestym drugim ich wydaniem. Na dotychczasowe staże wpłynęło ponad 21.800 zgłoszeń, a staże odbyło łącznie 2.130 studentów z czego blisko 290 osób po ich ukończeniu zostało zatrudnionych w Urzędzie.

Przypominamy, że wnioski on-line należy wypełnić do 2 lutego!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz