Centrum

Projekt Centrum – spotkanie z mieszkańcami

Św. Marcin po przebudowie - wizualizacja  Foto: ADS

O tym jak zmienia się centrum Poznania i jaki będzie to miało wpływ na życie mieszkańców i przedsiębiorców rozmawia się podczas spotkań w ramach Projektu Centrum. To także okazja, by przedstawić aktualny stan prac na  Świętym Marcinie.

Ulica ta po rozpoczęciu prac związanych z przebudową została zamknięta, ale wuchta wiary jest ciekawa co dzieje się za ogrodzeniami otaczającymi teren budowy. Zdaniem poznańskich urzędników realizacja robót wykonywanych w ramach pierwszego etapu Projektu Centrum, z tygodnia na tydzień nabiera tempa. Równolegle trwają też przygotowania do rozpoczęcia kolejnych etapów tej gigantycznej inwestycji, która ma zmienić oblicze tej części miasta.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność w okolicy ul. Gwarnej i Ratajczaka oraz osoby mieszkające w tym rejonie będą mogły zapoznać się ze stanem przygotowań i zakresem prac do wykonania podczas spotkań informacyjnych, zaplanowanych poznańskim magistracie – przekonują miejscy urzędnicy.

Spotkanie z przedsiębiorcami, którzy są zainteresowani planowanymi zmianami w centrum Poznania już się odbyło w pierwszych dniach grudnia. Teraz czas na spotkanie z mieszkańcami.

Odbędzie się ono w Sali Sesyjnej nr 2 Urzędu Miasta Poznania przy placu Kolegiackim 17 we wtorek 12 grudnia o godzinie 16:00.

Użyte w artykule zdjęcia: ADS

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz