smaczneGO

[KONKURS] Wielka Szama na Stadionie już jutro!

Wielka Szama na Stadionie - Poznań - 07.04.2019 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Wielka Szama na Stadionie - Poznań - 07.04.2019 r.

Największy, najsmaczniejszy zlot food trucków w Wielkopolsce zaprasza kulinarnych maniaków. Dwudniowa impreza odbędzie się pod Stadion Miejskim przy ulicy Bułgarskiej. Start od godziny 12.

Co Wielka Szama ma jeszcze do zaoferowania? Holenderski kapsalon, czyli danie z pieca złożone z frytek, mięsa wołowego lub drobiowego, na to warzywa i ser!. A może coś bardziej klasycznego? Bałkański burger z baraniną lub wołowiną w chlebku lawasz. Po raz pierwszy w Poznaniu będzie też można spróbować smażonych szprot, które można jeść jak frytki! Warto podkreślić, że wiele foodtruckowych potraw dostępnych jest w wersji odpowiedniej dla wegan i wegetarian.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach jedzenia na czas, rodzinnej grze terenowej, a najmłodszych do strefy wielkich baniek mydlanych! Przez dwa dni festiwalu goście mogą głosować na najsmaczniejszego food trucka wydarzenia. Kto zdobędzie tytuł Szamy Poznania 2021? Decyzja należy do gości!

A jeżeli nie macie ochoty jeść ani brać udziału w grze terenowej to możecie pomóc zwierzakom. Wielka Szama w ramach akcji „Food Trucki kochają zwierzaki” zbierać będą karmę dla lokalnego schroniska.

Czas na konkurs. Mamy dla Was bony na darmowe dania, które można będzie odebrać w trakcie imprezy. Aby je otrzymać jeden z bonów wyślijcie emaile na adres konkurs@lepszypoznan.pl. Pamiętajcie by w wiadomości zostawić swoje imię i nazwisko. Na emaile czekamy dzisiaj do godziny 18!

Kiedy? 25-26 września 2021
O której? sobota 12:00 – 21:00, niedziela 12:00 – 20:00
Gdzie? Stadion Poznań, ul. Bułgarska 17
Po więcej zapraszamy na Facebooka: facebook.com/events/1208880846241250

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz