tramwaj 12 | inne linie z przystanku: 2, 6, 9, 10, 10, 12, 14, 14, 15, 18, 19, 91, | |||||||
przystanek Półwiejska | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 30 40 50 05 19 34 49 58 04 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 28 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 41 01 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 51 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 45 05 35 05 35 05 35 05 35 58 18 38 58 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska 2 - Wierzbięcice 3 - Poznań Główny 5 - Dworzec Zachodni 7 - Głogowska/Hetmańska n/ż 9 - Rynek Łazarski n/ż 11 - Park Wilsona n/ż 13 - Dworzec Zachodni 15 - Rondo Kaponiera 16 - Most Teatralny 19 - Słowiańska 20 - Aleje Solidarności 21 - Lechicka Poznań Plaza 22 - Kurpińskiego 24 - Szymanowskiego 25 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy