tramwaj 12 | inne linie z przystanku: 12, 14, 15, 16, 201, 202, | |||||||
przystanek Aleje Solidarności | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 54 04 19 34 49 04 13 19 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 58 04 19 34 43 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 56 15 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 46 05 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 59 19 49 19 49 19 49 19 49 12 32 52 12 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska Wierzbięcice Poznań Główny Dworzec Zachodni Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Rondo Kaponiera Most Teatralny Słowiańska Aleje Solidarności 1 - Lechicka Poznań Plaza 2 - Kurpińskiego 4 - Szymanowskiego 5 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy