tramwaj 12 | inne linie z przystanku: 2, 5, 6, 10, 12, 14, 15, 17, 18, | |||||||
przystanek Poznań Główny | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 33 43 53 08 22 37 52 01 07 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 31 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 44 04 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 54 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 48 08 38 08 38 08 38 08 38 01 21 41 01 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska Wierzbięcice Poznań Główny 2 - Dworzec Zachodni 4 - Głogowska/Hetmańska n/ż 6 - Rynek Łazarski n/ż 8 - Park Wilsona n/ż 10 - Dworzec Zachodni 12 - Rondo Kaponiera 13 - Most Teatralny 16 - Słowiańska 17 - Aleje Solidarności 18 - Lechicka Poznań Plaza 19 - Kurpińskiego 21 - Szymanowskiego 22 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy