Wczoraj wieczorem na Alei Wielkopolskiej roznegliżowany mężczyzna biegał z nożem strasząc pieszych i kierowców. Miał zakrwawioną twarz i groził wszystkim, że ich pozabija. Starał się też zatrzymywać samochody.
Mężczyznę dość szybko obezwładnili strażnicy miejscy. Na miejsce zdarzenia wezwali pogotowie ratunkowe i policję. 58-letni mieszkaniec Poznania cały czas zachowywał się bardzo agresywnie – opowiada Przemysław Piwecki ze straży miejskiej – podczas szamotaniny z funkcjonariuszami oświadczył, że “przed chwilą kogoś zabił, bo mu sie należało…“. Jak dodaje pod adresem interweniujących strażników padały również groźby karalne ubarwione licznymi wulgaryzmami. Mężczyzna został przekazany policji.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)













Dodaj komentarz