autobus 174 | inne linie z przystanku: 2, 6, 9, 9, 10, 10, 12, 14, 14, 15, 18, 91, 174, 190, 212, 222, | |||||||
przystanek Serafitek n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 01 16 31 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 19 34 49 04 31 51 11 31 50 10 30 50 10 30 50 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 08 28 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | Unii Lubelskiej Falista n/ż Obodrzycka n/ż Sarbinowska n/ż Os. Orła Białego II n/ż Os. Stare Żegrze n/ż Os. Armii Krajowej n/ż Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż Os. Rzeczypospolitej n/ż Os. Piastowskie n/ż Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż 2 - AWF 3 - Most Św. Rocha 5 - Mostowa n/ż 6 - Wielka n/ż 8 - Małe Garbary 10 - Garbary PKM n/ż 12 - Winogrady n/ż 13 - Wilczak n/ż 14 - Wilczak 15 - Wójtowska 16 - Os. Pod Lipami n/ż 18 - Rondo Solidarności 19 - Połabska n/ż 20 - Wiktoria n/ż 21 - Umultowska n/ż 22 - Umultowska n/ż 23 - Sarmacka n/ż 24 - Stoińskiego n/ż 25 - Strugarka n/ż 26 - Os. Batorego Pływalnia n/ż 27 - Os. Batorego n/ż 28 - Opieńskiego n/ż 29 - Szymanowskiego n/ż 30 - Os. Sobieskiego 31 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy