autobus 174 | inne linie z przystanku: 167, 174, 190, 214, 224, 911, | |||||||
przystanek Wilczak n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 31 47 02 14 29 46 04 19 34 49 04 21 36 51 06 21 36 51 06 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 52 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 07 20 34 49 04 19 46 06 26 44 03 23 43 03 23 43 03 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 55 21 41 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 24 44 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 22 42 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 30 50 05 21 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 24 44 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 22 42 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | Unii Lubelskiej Falista n/ż Obodrzycka n/ż Sarbinowska n/ż Os. Orła Białego II n/ż Os. Stare Żegrze n/ż Os. Armii Krajowej n/ż Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż Os. Rzeczypospolitej n/ż Os. Piastowskie n/ż Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Most Św. Rocha Mostowa n/ż Wielka n/ż Małe Garbary Garbary PKM n/ż Winogrady n/ż Wilczak n/ż 1 - Wilczak 2 - Wójtowska 3 - Os. Pod Lipami n/ż 5 - Rondo Solidarności 6 - Połabska n/ż 7 - Wiktoria n/ż 8 - Umultowska n/ż 9 - Umultowska n/ż 10 - Sarmacka n/ż 11 - Stoińskiego n/ż 12 - Strugarka n/ż 13 - Os. Batorego Pływalnia n/ż 14 - Os. Batorego n/ż 15 - Opieńskiego n/ż 16 - Szymanowskiego n/ż 17 - Os. Sobieskiego 18 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy