autobus 190 | inne linie z przystanku: 2, 6, 9, 9, 10, 10, 12, 14, 14, 15, 18, 91, 174, 190, 212, 222, | |||||||
przystanek Serafitek n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 53 08 23 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 59 19 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 | AWF n/ż Serafitek n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Rondo Rataje Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż 2 - AWF 3 - Most Św. Rocha 5 - Mostowa n/ż 6 - Wielka n/ż 8 - Małe Garbary 10 - Garbary PKM n/ż 12 - Winogrady n/ż 13 - Wilczak n/ż 14 - Wilczak 15 - Wójtowska 16 - Os. Pod Lipami n/ż 17 - Os. Przyjaźni n/ż 18 - Ozimina n/ż 19 - Słowiańska 20 - Koronna 21 - Św. Leonarda 23 - Trójpole n/ż 24 - Piątkowska 25 - Włościańska n/ż 26 - Suszki n/ż 28 - Os. Chrobrego n/ż 29 - Os. Jagiełły n/ż 30 - Wieża RTV n/ż 31 - Os. Marysieńki n/ż 32 - Wiedeńska n/ż 33 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 34 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 35 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy