Trentemøller już dziś w Poznaniu

Autor: irag. Poznań, 6 Lutego 2017

Warszawski, niedzielny koncert grupy Trentemøller był bardzo udany. Dziś zespół, który słynie z wyjątkowych występów na żywo, zarówno muzycznie, jak i wizualnie zagra w Poznaniu.

Kopenhaski muzyk Anders Trentemøller tworząc muzykę z pogranicza indie i elektroniki, stał się jedną z kluczowych postaci w świecie współczesnej muzyki – informują organizatorzy poznańskiego koncertu.

TrentemøllerDebiutancki album The Last Resort z 2006 roku mógł się pochwalić licznymi nominacjami do tytułu albumu roku. To skupiło uwagę muzycznego świata na tego artystę. Rok później Trentemøller stworzył live band, z którym do tej pory zagrał ponad 300 koncertów na całym świecie.

Kolejne albumy Into The Great Wide Yonder z 2010 roku oraz Lost z 2013 spowodowały znaczny wzrost licz fanów. W ostatnich latach artysta współpracował m.in. z Depeche Mode, Mobym czy Röyksopp, a jego kompozycje mogliśmy usłyszeć w filmie Skóra w której żyję Pedro Almodóvara.

Podczas poniedziałkowego koncertu w Poznaniu usłyszymy z pewnością utwory z promowanej właśnie płyty Fixion. Na płycie możemy usłyszeć między innymi Jehnny Beth, wokalistkę Savages.

Koncerty w Polsce będą niepowtarzalną okazją, by zobaczyć i usłyszeć na żywo utwory z najnowszej płyty w wykonaniu pięcioosobowego składu – zachęcają organizatorzy tego muzycznego wydarzenia.

Grupa Trentemøller zagra w CK Zamek w poniedziałek 6 lutego. Drzwi sali zostaną otwarte o godzinie 19:00. Na scenie najpierw pojawi się TOM And His Computer (o 20:00). Występ grupy Trentemøller rozpocznie się o 21:00.

Bilety kosztują 105,00 i 120,00 złotych. Jeśli bilety kupiliśmy przez Internet musimy je wymienić przed koncertem w kasie CK Zamek na bilet koncertowy.

Trentemøller

Użyte w artykule zdjęcia: fb / Trentemøller

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.