K U L T U R A

Na ten koncert weźcie ze sobą grające zabawki!

Pierwszy album polsko-ukraińskiego zespołu Dagadana już dawno stał się białym krukiem. Muzycy często byli pytany o reedycję płyty. Po sześciu latach krążek „Maleńka” doczekał się ponownego wydania, a zespół zaprasza na specjalny koncert. Szykują się niespodzianki dźwiękowe. Nie zabraknie też kawałków z innych płyt.

Po sześciu latach od wydania “Maleńkiej” ukaże się reedycja albumu. Zespół Dagadana dał się namówić na specjalny koncert z tego tytułu.

W jedynym z ulubionych miejsc, czyli poznańskim Dragonie w malutkiej sali zwanej Małym Domem Kultury odegrają w całości płytę “Maleńka” w kwartecie. Muzycy proszą o zabranie ze sobą grających zabawek, instrumentów dziecięcych, czegokolwiek, co pozwoli stworzyć wielką radosną orkiestrę.

Wydarzenie będzie miał charakter bardzo kameralny. Pula biletów jest bardzo ograniczona. Po koncercie zespół zostaje by wraz z publicznością świętować reedycję płyty przy wspólnych rozmowach i tańcach, z muzyką z różnych zakątków globu prezentowaną przez DJ Balkana i DJ Dagę.

DAGADANA w Klubie Dragon – koncert z płytą “Maleńka” – piątek, 17 Lutego, godz. 20:00

Dagadana - Maleńka

Użyte w artykule zdjęcia: materiały promocyjne

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz