Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Koncert Dawida Podsiadło – jak dojechać na stadion?
Letni Święty Marcin
Puchar Świata w wioślarstwie – próba generalna przed Igrzyskami
Rusza Łazarskie Lato
XVI edycja akcji “Światełko dla Czerwca ’56”
Rusza sezon kąpielowy
„Manon” triumfuje w Teatrze Wielkim w Poznaniu
Startują koncerty #NaFalach
Wakacyjne utrudnienia w komunikacji
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 CZERWCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
2
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
5
,
9
,
13
,
15
,
15
,
16
,
19
,
przystanek Aleje Marcinkowskiego
Kierunek: Dębiec PKM
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
15 30 45
00 15 30 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 20 30 45
00 15 30 45
00 15 30 45
00 15 30 45
00 15 30 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 51
01 11 21 31 41 50
10 18F 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
00 S
Ogrody
Żeromskiego n/ż
Polna n/ż
Rynek Jeżycki n/ż
Kraszewskiego n/ż
Stare Zoo n/ż
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego
1 - Pl. Wiosny Ludów
2 - Łąkowa
3 - AWF
4 - Serafitek n/ż
5 - Rondo Rataje n/ż
6 - Rondo Rataje
7 - Kórnicka
8 - Kórnicka
9 - Polanka
10 - Łacina
11 - Os. Tysiąclecia
12 - Os. Lecha
13 - Piaśnicka Rynek
14 - Piaśnicka/Kurlandzka
15 - Szwedzka
16 - Szwajcarska
17 - Franowo
18 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
19 - Poznań Główny n/ż
21 - Poznań Główny
23 - Dworzec Zachodni n/ż
25 - Park Wilsona n/ż
27 - Rynek Łazarski n/ż
29 - Głogowska/Hetmańska n/ż
31 - Wierzbięcice
33 - Półwiejska
34 - Franowo
36 - Szwajcarska
38 - Szwedzka
40 - Piaśnicka/Kurlandzka
42 - Piaśnicka Rynek
44 - Os. Lecha
46 - Os. Tysiąclecia
48 - Łacina
50 - Polanka
52 - Kórnicka
54 - Kórnicka
56 - Rondo Rataje
58 - Starołęka PKM
60 - Bystra
62 - Starołęka Mała
64 - Rondo Starołęka
66 - Rondo Starołęka
68 - Os. Rzeczypospolitej
70 - Os. Piastowskie
72 - Wioślarska n/ż
74 - Rondo Rataje n/ż
76 - Rondo Rataje n/ż
78 - Serafitek n/ż
80 - AWF
82 - Półwiejska
84 - Różana
85 - Rynek Wildecki n/ż
87 - Kosińskiego n/ż
88 - Pamiątkowa n/ż
89 - Rolna
90 - Hetmańska Wiadukt
91 - Rondo Starołęka
92 - Rondo Starołęka
93 - Starołęka Mała
94 - Bystra
95 - Starołęka PKM
96 - Głogowska/Hetmańska
97 - Kolejowa
98 - Traugutta
99 - Traugutta
100 - HCP
102 - Wspólna
103 - Dębiec PKM
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
433
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
433
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911