Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Koncert Dawida Podsiadło – jak dojechać na stadion?
Letni Święty Marcin
Puchar Świata w wioślarstwie – próba generalna przed Igrzyskami
Rusza Łazarskie Lato
XVI edycja akcji “Światełko dla Czerwca ’56”
Rusza sezon kąpielowy
„Manon” triumfuje w Teatrze Wielkim w Poznaniu
Startują koncerty #NaFalach
Wakacyjne utrudnienia w komunikacji
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 CZERWCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
6
,
13
,
15
,
91
,
przystanek Drzewieckiego
Kierunek: Os. Sobieskiego
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
02 16 29 44 59
14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 29 37G 44 59
14 29 44 59
14 29 44 59
14 29 44 59
14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 35 55
05G 15 35 55
15 35 55
15 35 55
00F w 15 35 51F
09G
Budziszyńska
Budziszyńska
Rondo Skubiszewskiego
Węgorka
Stadion Miejski
Drzewieckiego
1 - Grochowska
3 - Ostroroga
5 - Głogowska/Hetmańska
8 - Arciszewskiego
11 - Arena
14 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
15 - Matejki
17 - Bałtyk
18 - Most Dworcowy n/ż
19 - Dworzec Zachodni n/ż
20 - Park Wilsona n/ż
21 - Rynek Łazarski n/ż
22 - Głogowska/Hetmańska n/ż
23 - Rondo Kaponiera
24 - Zamek
25 - Ratajczaka
26 - Aleje Marcinkowskiego
27 - Wrocławska
28 - Pl. Bernardyński
29 - Most Św. Rocha n/ż
30 - Politechnika n/ż
31 - Kórnicka
32 - Polanka
33 - Łacina
34 - Os. Tysiąclecia
35 - Os. Lecha
36 - Piaśnicka Rynek
37 - Piaśnicka/Kurlandzka
38 - Szwedzka
39 - Szwajcarska
40 - Franowo
41 - Franowo
42 - Szwajcarska
43 - Szwedzka
44 - Piaśnicka/Kurlandzka
45 - Piaśnicka Rynek
46 - Os. Lecha
47 - Os. Tysiąclecia
48 - Łacina
49 - Polanka
50 - Kórnicka
51 - Kórnicka n/ż
52 - Politechnika n/ż
53 - Most Św. Rocha n/ż
54 - Pl. Bernardyński
55 - Wrocławska
56 - Aleje Marcinkowskiego
57 - 27 Grudnia
58 - Gwarna
59 - Zamek
60 - Rondo Kaponiera
61 - Rondo Kaponiera
62 - Most Teatralny
65 - Słowiańska
66 - Aleje Solidarności
67 - Lechicka Poznań Plaza
68 - Kurpińskiego
70 - Szymanowskiego
71 - Os. Sobieskiego
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
433
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
211
213
214
215
218
219
221
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
433
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911