autobus 14 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 10, 10, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Park Wilsona n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 42 56 03 18 32 47 02 12 17 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 08 18 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 12 17 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 46 56 15 19F 35 55 15 35 55 15 35 55 59F 15 35 55 15F | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 46 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 19 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15F | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 28 58 28 58 28 58 28 58 12 28 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15F | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż 2 - Dworzec Zachodni n/ż 4 - Poznań Główny 6 - Wierzbięcice 8 - Półwiejska 10 - AWF 12 - Serafitek n/ż 14 - Rondo Rataje n/ż 16 - Rondo Rataje 18 - Kórnicka 20 - Kórnicka 22 - Polanka 24 - Łacina 26 - Os. Tysiąclecia 28 - Os. Lecha 30 - Piaśnicka Rynek 32 - Piaśnicka/Kurlandzka 34 - Szwedzka 36 - Szwajcarska 38 - Franowo 40 - Dworzec Zachodni 42 - Rondo Kaponiera 43 - Most Teatralny 46 - Słowiańska 47 - Aleje Solidarności 48 - Lechicka Poznań Plaza 49 - Kurpińskiego 51 - Szymanowskiego 52 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy