autobus 716 | inne linie z przystanku: 710, 716, | |||||||
przystanek Plewiska/Straż Pożarna | Kierunek: Budziszyńska n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 09 34 57 20 40 00 21 52 14 38 08 40 00 20 55 12 52 23 36 56 26 52 19 42 01 35 54 24 54 14 34 25 40 55 43 10 49 24 19 49 | Chomęcice/Środkowa Chomęcice/Szkoła n/ż Głuchowo/Morelowa n/ż Gołuski/Pętla Gołuski/Szkolna n/ż Głuchowo/Spokojna n/ż Głuchowo/Stawna Głuchowo/Tęczowa n/ż Komorniki/Topolowa Komorniki/Ks.Malinowskiego Komorniki/Ks.Wawrzyniaka n/ż Plewiska/Szkolna n/ż Plewiska/Szkoła Plewiska/Straż Pożarna 1 - Plewiska/Rynek n/ż 2 - Plewiska/Skryta 3 - Plewiska/Południowa n/ż 4 - Plewiska/Wołczyńska n/ż 5 - Junikowo PKM 6 - Twardogórska n/ż 7 - Junikowo n/ż 8 - Cmentarna n/ż 9 - Grotkowska n/ż 10 - Budziszyńska n/ż | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy