Antoninek Kobylepole

Zakorkowane Dymka i Browarna

Zakorkowane Dymka i Browarna  Foto: Piotr

Zakorkowane Dymka i Browarna Foto: PiotrDuży korek powstał na ulicach Arcybiskupa Dymka, Browarnej i Piwnej. Kierowcy muszą się liczyć ze stratą kilkudziesięciu minut. Powodem są prace drogowe prowadzone na ulicy Dymka między Piwną a Szpaków.

W miejscu prowadzenia robót zorganizowano ruch wahadłowy, którym kierują pracownicy firmy wykonującej prace. Powodem są samochody dowożące na miejsce materiały, które potrzebne są do układania nowej nawierzchni. Zdecydowanie mniej pracy mają panowie pracujący przy budowie chodnika przy skrzyżowaniu z Piwną. Deszcz zmusił ich do zajęcia strategicznych miejsc na ławce pod wiatą na nieczynnym z powdou remontu przystanku autobusowym.

Kierowcy jadący od węzła Antoninek zostaną zatrzymani przez stojące w korku samochody kilkaset metrów za restauracją Młyńskie Koło. Nieco więcej szczęścia mają ci, którzy jadą od strony Rataj. Stać będą w nieco krótszej kolejce. Najgorzej jednak mają prowadzący samochody na ulicy Piwnej, ponieważ muszą liczyć na życzliwość jadących główną trasą, a więc ulicami Dymka i Browarną.

Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na maila news@lepszyPOZNAN.pl – dziękujemy!

Zakorkowane Dymka i Browarna Foto: Piotr

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz